RN55C24R9FRE6
MFR.Part #
RN55C24R9FRE6
JLCPCB Part #
C1772472
Description
-65℃~+175℃ 125mW 24.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors