ICTE15-E3/73
MFR.Part #
ICTE15-E3/73
JLCPCB Part #
C1666849
Package
DO-201AA(DO-27)
Description
1.5kW@10/1000us 15V 17.6V 20.1V、20.6V 2uA 60A@10/1000us TVS Unidirectional DO-201AA(DO-27) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS