ICTE15C-E3/73
MFR.Part #
ICTE15C-E3/73
JLCPCB Part #
C1666874
Package
DO-201AA(DO-27)
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 15V 17.6V 21.4V 2uA 60A@10/1000us TVS DO-201AA(DO-27) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS