MX1.5KE100CA/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MX1.5KE100CA/TR
JLCPCB Part #
C3699366
Package
DO-201AA(DO-27)
Description
1.5kW 11A 137V 85.5V 95V Bidirectional TVS DO-201AA(DO-27) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS