ICTE10C-E3/73
MFR.Part #
ICTE10C-E3/73
JLCPCB Part #
C1666871
Package
DO-201AA(DO-27)
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 10V 11.7V 14.5V 2uA 90A@10/1000us TVS DO-201AA(DO-27) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS