HVR3700009764FR500
MFR.Part #
HVR3700009764FR500
JLCPCB Part #
C1745528
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.76MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS