BZG04-18-M3-18
MFR.Part #
BZG04-18-M3-18
JLCPCB Part #
C5604950
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 22V 5uA@18V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS