Y1636400R000D9W
MFR.Part #
Y1636400R000D9W
JLCPCB Part #
C4161524
Description
-55℃~+150℃ 100mW 400Ω ±0.2ppm/℃ ±0.5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS