RN65E2151BBSL
MFR.Part #
RN65E2151BBSL
JLCPCB Part #
C1439309
Description
-65℃~+175℃ 2.15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors