HVR3700004703FR500
MFR.Part #
HVR3700004703FR500
JLCPCB Part #
C1740296
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS