HVR3700002804FR500
MFR.Part #
HVR3700002804FR500
JLCPCB Part #
C3533617
Description
-55℃~+155℃ 2.8MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS