HSZ561KAQBF0KR
MFR.Part #
HSZ561KAQBF0KR
JLCPCB Part #
C1632338
Package
Plugin,P=5mm
Description
500V 560pF 5mm 7mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS