RN55C4222FRE6
MFR.Part #
RN55C4222FRE6
JLCPCB Part #
C1772274
Description
-65℃~+175℃ 125mW 42.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors