HL22507Z25K00JJ
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HL22507Z25K00JJ
Description
225W 25kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance