RNC50H4701FPB14
MFR.Part #
RNC50H4701FPB14
JLCPCB Part #
C3527236
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors