Y14531K30000V0L
MFR.Part #
Y14531K30000V0L
JLCPCB Part #
C1493506
Description
-55℃~+125℃ 1.3kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors