Y006230R0000B9L
MFR.Part #
Y006230R0000B9L
JLCPCB Part #
C1463661
Description
-55℃~+125℃ 30Ω 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS