HCE471MBCDRUKR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HCE471MBCDRUKR
JLCPCB Part #
C6630775
Package
Plugin
Description
10mm 3kV 470pF 7mm ±20% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS