HCE471MBCDF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HCE471MBCDF0KR
JLCPCB Part #
C1640851
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 3kV 470pF 7mm ±20% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS