RNC55J1134BSB14
MFR.Part #
RNC55J1134BSB14
JLCPCB Part #
C1494606
Description
-65℃~+175℃ 1.13MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors