HBK561KBBCF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HBK561KBBCF0KR
JLCPCB Part #
C1636622
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2kV 560pF 7.5mm 9mm ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS