TNPW060344K8BETA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW060344K8BETA
JLCPCB Part #
C1722007
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 44.8kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount