HAZ681KBABLCKR
MFR.Part #
HAZ681KBABLCKR
JLCPCB Part #
C1631414
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 5mm 680pF 7mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS