HAZ222MBABD0KR
MFR.Part #
HAZ222MBABD0KR
JLCPCB Part #
C1636853
Package
Plugin,P=5mm
Description
11mm 1kV 2.2nF 5mm ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS