Y1624512R000T9W
MFR.Part #
Y1624512R000T9W
JLCPCB Part #
C4267682
Description
-55℃~+150℃ 200mW 512Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS