500D225M250CB2A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
500D225M250CB2A
JLCPCB Part #
C1600631
Package
Plugin,D8xL17.5mm
Description
-40℃~+85℃ 17.5mm 2.2uF 2000hrs@85℃ 250V 8mm ±20% 插件,D8xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded