HAK471KBABF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HAK471KBABF0KR
JLCPCB Part #
C6052003
Package
Plugin
Description
1kV 470pF 5mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS