HAZ471KBABF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HAZ471KBABF0KR
JLCPCB Part #
C1631927
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 470pF 5mm 7mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS