GSOT15-HE3-18
MFR.Part #
GSOT15-HE3-18
JLCPCB Part #
C1978953
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃ 1 15V 18V 1uA 230W@8/20us 28.8V 8A@8/20us 90pF ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS