515D335M160BB6AE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
515D335M160BB6AE3
JLCPCB Part #
C1647234
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+85℃ 11.5mm 160V 2000hrs@85℃ 3.3uF 3.5mm 35mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS