GSOT12-E3-08
MFR.Part #
GSOT12-E3-08
JLCPCB Part #
C1973745
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+125℃ 1 12A@8/20us 12V 150pF 15V 1uA 26V 312W@8/20us ESD IEC 61000-4-2 SOT-23-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS