GSOT12-E3-18
MFR.Part #
GSOT12-E3-18
JLCPCB Part #
C1978020
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃ 1 115pF 12A@8/20us 12V 15.4V 15V 1uA 312W@8/20us ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS