GSOT08C-G3-18
MFR.Part #
GSOT08C-G3-18
JLCPCB Part #
C1981841
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 10V 160pF 18A@8/20us 19.2V 2 400W@8/20us 5uA 8V ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS