Y4022120R000Q9R
MFR.Part #
Y4022120R000Q9R
JLCPCB Part #
C4098408
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 200mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS