GDZ5V1B-HG3-18
MFR.Part #
GDZ5V1B-HG3-18
JLCPCB Part #
C6954241
Description
1 Independent 100Ω 200mW 2uA@1V 4.98V~5.2V 5.1V 500Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS