GDZ5V1B-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GDZ5V1B-HE3-18
JLCPCB Part #
C6626628
Package
SOD-323
Description
200mW 2uA@1V 5.1V 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS