ERC55115R00DHEK500
MFR.Part #
ERC55115R00DHEK500
JLCPCB Part #
C3476396
Description
-65℃~+175℃ 115Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS