GDZ9V1B-HE3-18
MFR.Part #
GDZ9V1B-HE3-18
JLCPCB Part #
C7281309
Description
1 Independent 200mW 30Ω 500nA@6V 60Ω 8.85V~9.23V 9.1V SOD-323 Zener Diodes ROHS