GDZ5V1B-HE3-08
MFR.Part #
GDZ5V1B-HE3-08
JLCPCB Part #
C3734951
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 2uA@1V 4.98V~5.2V 5.1V 500Ω 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS