GDZ2V4B-G3-08
MFR.Part #
GDZ2V4B-G3-08
JLCPCB Part #
C6564366
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 120uA@1V 1kΩ 2.43V~2.63V 2.4V 200mW SOD-323 Zener Diodes ROHS