BZT52-B47S-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZT52-B47S-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6755978
Package
SOD-323
Description
100nA@35V 100Ω 200mW 47V SOD-323 Zener Diodes ROHS