ERL202K8000FKEK500
MFR.Part #
ERL202K8000FKEK500
JLCPCB Part #
C3476228
Description
-65℃~+175℃ 2.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors