GDZ16B-E3-18
MFR.Part #
GDZ16B-E3-18
JLCPCB Part #
C7281268
Description
1 Independent 100nA@12V 15.85V~16.51V 16V 200mW 50Ω 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS