GDZ36B-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GDZ36B-E3-18
JLCPCB Part #
C6049885
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA@27V 200mW 300Ω 300Ω 35.07V~36.87V 36V SOD-323 Zener Diodes ROHS