GDZ11B-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GDZ11B-G3-18
JLCPCB Part #
C6049857
Package
SOD-323
Description
1 Independent 10.76V~11.22V 100nA@8V 11V 200mW 30Ω 60Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS