GDZ18B-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GDZ18B-G3-18
JLCPCB Part #
C6954214
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA@13V 17.56V~18.35V 18V 200mW 65Ω 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS