GDZ10B-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GDZ10B-G3-18
JLCPCB Part #
C5645650
Package
SOD-323
Description
100nA@7V 10V 200mW 30Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS