GDZ18B-HG3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GDZ18B-HG3-18
JLCPCB Part #
C7197930
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@13V 17.56V~18.35V 18V 200mW 65Ω 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS