FLCY20K000F
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
FLCY20K000F
JLCPCB Part #
C1474200
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 20kΩ 250mW ±1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS