FLAX4K2200F
MFR.Part #
FLAX4K2200F
JLCPCB Part #
C1461691
Description
-25℃~+155℃ 125mW 4.22kΩ ±1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS